1.01
1000

Alavés – Getafe: zápas bez remízy: 2

25.9.2020,

Deportivo patří mezi dvanáct celků, které odehrály obě úvodní kola nové sezony La Ligy. Jako jediný z nich však nezískalo ani bod. Alavés načal nový ročník domácí last minute porážkou s Betisem (rozhodující gól inkasoval v páté nastavené minutě) a před týdnem znovu prohrál o gól, tentokrát v Granadě 1:2. Třetí pokus sebrat premiérové body bude mít galicijský klub v sobotu proti Getafe, které odehrálo jen jeden zápas, v němž doma porazilo 1:0 Osasunu. Nejen proto jsou hosté mírným favoritem tohoto duelu. Getafe v minulé sezoně až v posledním kole ztratilo pohárové příčky (8. místo), zatímco Alavés skončil až šestnáctý s tenkým tříbodovým náskokem před sestupujícím Leganésem. I do nového ročníku jde s mnohem většími ambicemi (a také silnějším kádrem) Getafe. Tři z posledních čtyř vzájemných klání ale skončila nerozhodně, a tak dám dvojku na tiket raději v zápase bez remízy.