Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Alexandrova E. - Jabeur O.: 1

17.04.2024 12:30,
pic

Ons Jabeurová, která prohrála pětkrát v řadě, má před sebou na turnaji WTA ve Stuttgartu hodně náročný los. Střetne se s 16. hráčkou světa Jekatěrinou Alexandrovovou, která bude s ohledem na formu Jabeurové mírnou papírovou favoritkou střetnutí.

Jabeurová v březnu přiznala, že by ráda v této sezoně přerušila kariéru kvůli založení rodiny. Možná ale nečekala, že její myšlenky se tolik projeví i na její hře. Na kurtech se trápí v podstatě celou sezonu, hlavní krize však započala v únoru. Od čtvrtfinále v Abú Zabí totiž prohrála pětkrát v řadě a jindy klidná Tunisanka už začala dokonce z frustrace ničit rakety.

Alexandrovová oproti Jabeurové hraje výborně a na konci března se blýskla postupem do semifinále na tisícovce v Miami. Kromě toho byla v únoru ve finále v Linci či třetím kole v Dauhá. Jen se vstupem do antukové části sezony nemůže být úplně spokojená, v Charlestonu totiž prohrála hned první zápas.

💰 Na co vsadit:

Jabeurová je zcela z formy a nejspíš začíná až příliš myslet na rodinu. To může mít vliv na její výkony, protože tenis začíná zejména v nastavení mysli. Alexandrovová prodlouží trápení soupeřky a postoupí.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!