Čas
Kurzy
1.01
1000

Arsenal – Newcastle: Arsenal dá +2,5g

24.02.2024 21:00,
pic

Nejlepší formu v Premier League má aktuálně Arsenal, který vyhrál už pět ligových zápasů v řadě, včetně toho posledního na půdě Burnley (5:0). Špatně si nevede ani Newcastle, který minule sice doma pouze remizoval s Bournemouthem (2:2), ale bodovat dokázal už čtyřikrát po sobě.

Arsenal vstoupil do nového kalendářního roku pěti ligovými výhrami v řadě vůbec poprvé v historii a naznačil svým soupeřům, že to s útokem na mistrovský titul myslí zcela vážně. Vedoucí celek ligy Liverpool to ostatně poznal na vlastní kůži, když ho tady Arsenal v posledním domácím zápase porazil 3:1.

Fanoušci Newcastlu se v poslední době rozhodně nenudí. Už v šesti ligových vystoupeních jejich týmu v řadě totiž padly minimálně čtyři branky a hned čtyřikrát jich bylo k vidění alespoň pět. Pouštět se do přestřelky se současným týmem Arsenalu ovšem nemusí být moudré, jenže kouč Eddie Howe nemá moc na výběr. Jeho tým inkasoval v posledních šesti venkovních zápasech v lize hned 15 branek a na svou obranu moc spoléhat nemůže.

💰 Na co vsadit:

Arsenal je při chuti. V posledních pěti ligových zápasech nasázel ohromujících 21 branek, přičemž 11krát se trefil v minulých dvou vystoupeních proti Burnley a West Hamu. Obrana Newcastlu pak není v takové kondici, aby mohla podobně rozjetému útoku čelit: V minulých třech zápasech inkasovala hned osmkrát.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!