Čas
Kurzy
1.01
1000

Arsenal – Tottenham: Oba týmy dají gól

24.09.2023 15:00,
pic

Arsenal vyhrál i čtvrté z úvodních pěti ligových utkání, když přivezl tři body ze hřiště Evertonu (1:0) a drží se v závěsu za vedoucím Manchesterem City. Tottenham v minulém kole málo vídaným obratem v osmé a desáté minutě nastavení otočil duel se Sheffieldem (2:1) a připsal si čtvrtou ligovou výhru v řadě (4-1-0).

Arsenal odehrál v tomto ročníku Premier League již tři domácí utkání, a kromě remízy s Fulhamem (2:2) své fanoušky vždy plně potěšil: Bez bodu odsud odjel jak Nottingham (2:1), tak před reprezentační pauzou Manchester United (3:1). Kromě toho, že se ve všech třech případech prosadily oba týmy, se nikdy na první trefu nečekalo déle než do 27. minuty hry.

Tottenham zakončil minulé kolo dva body za vedoucím Manchesterem City díky dalšímu skvělému druhému poločasu – hned osm ze svých předchozích 11 ligových branek totiž vstřelil právě ve druhé půli. Góly bude potřebovat i tentokrát, protože na půdě Arsenalu inkasoval už čtyřikrát v řadě minimálně dvakrát.

💰 Na co vsadit:

Čtyři výhry v posledních pěti vzájemných zápasech naznačují, že Arsenal má na Spurs v poslední době zaručený recept. Střelecké hody v ligových duelech obou celků v tomto ročníku ovšem nevylučují ani to, že uvidíme góly na obou stranách.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!