Čas
Kurzy
1.01
1000

Aston Villa – Nottingham: 1

24.02.2024 16:00,
pic

Aston Villa přivezla o minulém víkendu cenné tři body ze hřiště Fulhamu, kde vyhrála 2:1 a znovu se vrátila na čtvrté místo, které teď drží před Tottenhamem o dva body. Úspěch zaznamenal také Nottingham, který porazil West Ham 2:0 a odskočil od sestupového pásma.

Specialisté na domácí zápasy, svěřenci Unaie Emeryho, poslední dva duely ve Villa Parku prohráli, zatímco předchozí dvě vystoupení venku vyhráli. Body se ovšem počítají kdekoliv a minule navíc kouč Emery slavil svůj 50. ligový duel na lavičce Villans, kteří pod jeho vedením vyhráli hned 30krát a získali 98 bodů. Není divu, že se ozývají hlasy, že právě Aston Villa je favoritem na zisk čtvrtého místa.

Hosté z Nottinghamu minule přerušili čtyřzápasovou ligovou sérii bez výhry (0-1-3), ale jejich starostem rozhodně není konec zvlášť, když nad nimi stále visí hrozba bodového odpočtu. Tentokrát si ale zvedli náladu i tím, že poprvé po 14 ligových zápasech udrželi čisté konto.

💰 Na co vsadit:

Navzdory tomu, že Aston Villa vyhrála před svými fanoušky od 9. prosince jen jedno ligové utkání (1-1-2) stále platí, že patří mezi nejlepší celky z hlediska domácích zápasů (9-1-2). Villans tuto bilanci potvrdí a trefit se opět může ve skvělé formě hrající Ollie Watkins.

👇 Doporučení:

7/10