Čas
Kurzy
1.01
1000

Atalanta – Cagliari: Poločas/zápas: 1/1

24.09.2023 15:00,
pic

Cagliari v minulém kole remizovalo doma bez branek s Udinese a na první výhru zatím čeká (0-2-2) především kvůli své neschopnosti v útoku (skóre 1:4). Atalanta sice dvě branky dala, ale na zisk bodů jí to ve Florencii nestačilo (2:3).

Atalanta nastoupila na domácí půdě letos v lize pouze jednou, bylo z toho ovšem přesvědčivé vítězství 3:0 nad Monzou, na kterém se dvěma góly podílel Gianluca Scamacca. Na jeho střelecké schopnosti, ale tentokrát domácí spoléhat nemohou, protože se kvůli zranění vrátí až po další reprezentační pauze. Nováček z Cagliari je navíc jejich neoblíbený soupeř: Prohráli s ním čtyři z posledních pěti domácích vzájemných utkání!

A nepříjemnou defenzivní hru mohou útočně ladění domácí čekat od svěřenců Claudia Ranieriho i tentokrát. Cagliari v prvním venkovním duelu uhrálo bezbrankovou remízu v Turíně a následně velmi trápilo Bolognu, která se hodně na nakonec úspěšném obratu nadřela (2:1).

💰 Na co vsadit:

Bez gólů to Cagliari letos nepůjde a na hřištích ofenzivně hrajících soupeřů jako je Atalanta už vůbec ne. Tady nepomůže ani bilance ze vzájemných zápasů. Za zraněného Scamaccu zaskočí Ademola Lookman či Teun Koopmeiners, kteří se dokázali prosadit i ve Florencii.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!