Čas
Kurzy
1.01
1000

Atalanta – Sassuolo: Počet gólů: +2,5

17.02.2024 20:45,
pic

Sassuolo v minulém kole přerušilo svou třízápasovou sérii proher, když doma remizovalo s Turínem (1:1), a získalo cenný bod v boji o záchranu. Oba celky se střetly relativně nedávno na začátku ledna v poháru, kde se radovala Atalanta po výhře 3:1.

Atalanta se vrací domů, kde vyhrála už sedm soutěžních utkání v řadě a v posledních třech zde nasázela dohromady deset branek. Svou střeleckou formu potvrdila i v minulém kole, kdy si poradila na hřišti Janova 4:1 a upevnila si čtvrté místo. Dalším gólem se na tom podílel Charles De Ketelaere, který se tak trefil počtvrté ve čtyřech zápasech.

Na půdě soupeřů Sassuolo stále sérii proher táhne – nebodovalo zde už čtyřikrát v řadě. Výrazně by pomohlo, kdyby svou střeleckou formu z domácích utkání, kde se trefil už třikrát po sobě, přenesl útočník Andrea Pinamonti i ven. Důležitou zprávou týmu je i rozhodnutí vedení klubu, které se rozhodlo o minulém víkendu podržet trenéra Alessia Dionisiho, na kterým visela hrozba odvolání.

💰 Na co vsadit:

Jestli něco ve venkovních zápasech Sassuola nechybí, pak jsou to branky, což naznačuje už jejich skóre (15:26). V osmi z 12 případů pak v jejich venkovních vystoupeních padly alespoň tři góly, což dosud překonal pouze AC Milán (10). Minimálně tři trefy pak byly k vidění i v osmi vzájemných zápasech na tomto stadionu v řadě!

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!