1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, z důvodu plánované technické odstávky na straně Unicredit nebudou v období od 26.10.21 23:00 do 27.10.2021 06:30 hod dostupné online vklady. Ostatní platební metody jsou plně k dispozici.

Atlético Madrid – Bilbao: 1

18.09.2021 16:15,

Atlético vykročilo za obhajobou titulu deseti body z prvních čtyř zápasů. Dosud jedinou ztrátu utrpěl tým Diega Simeoneho v domácím klání s Villarrealem (2:2), ostatní tři soupeře porazil (Celta 2:1, Elche 1:0, Espanyol 2:1), i když ve všech případech pouze o gól a třeba před týdnem v Barceloně „atleti“ otáčeli nepříznivý stav až v závěru utkání. Rozhodující gól Lemara padl dokonce až v deváté nastavené minutě. Ve středu úřadující španělští mistři rozehráli svou skupinu Ligy mistrů, a to domácí bezbrankovou remízou s Portem. Gól se nepodařilo vstřelit ani zvučné last-minute posile Griezmannovi, který se po rozpačitém angažmá v Barceloně vrátil zpět do klubu, kde si udělal největší jméno, a proti Portu zvládl jako střídající hráč zhruba půlhodinku. Ani v sobotním ligovém utkání teď Atlético nečeká lehká práce. Bilbao totiž zastihl start sezony ve velmi dobré formě. Baskové stejně jako domácí ještě neprohráli (2-2-0) a ve čtyřech duelech inkasovali jeden jediný gól od Barcelony (skóre 4:1). V týdnu navíc měli vzhledem ke své neúčasti v evropských pohárech volný program. Přesto jsou ale domácí s ohledem na sílu jejich kádru, roli obhájců titulu i výrazně větší zkušenosti z těžkých utkání favoritem zápasu. Na svém stadionu porazili Bilbao šestkrát v řadě. Jednička.