1.01
1000

Benevento – Inter: 2. poločas počet branek +1,5

28.9.2020,

Benevento vstoupilo do nového ročníku výhrou 3:2 na půdě Sampdorie, kde přitom prohrávalo už v 18. minutě o dvě branky. Nováčkovi soutěže ale dopomohly k cenné výhře tři trefy od dvou obránců, které naznačily, že půjde o trochu jiný celek, než který si pamatujeme ze sezóny 2017/18. Tehdy totiž Benevento čekalo na svůj vůbec první bod v Serii A celých 15 kol! Kouč Filippo Inzaghi ovšem nic podobného připustit nechtěl a ukazuje, že zisk rekordních 86 bodů v loňském ročníku Serie B nebyl náhodný. Ve svém prvním duelu sezóny prohrával i Inter. A to dokonce hned dvakrát. Jenže dvě branky z 87. a 89. minuty zajistili svěřencům Antonia Conteho cenné tři body z domácího souboje s Fiorentinou. Už ve čtyřech soutěžních zápasech Interu v řadě taky padly minimálně tři góly, přičemž třikrát se prosadily oba týmy. Zajímavostí může být i fakt, že v posledních třech případech padly v jednom poločase vždy alespoň čtyři góly!