Blanchet U. - Macháč T.: handicap gamů v zápasu - Macháč -6.5

29.08.2025 23:00,
pic

Tomáš Macháč na US Open naprosto nečekaně září. Poté, co vybouchl na Roland Garros, ve Wimbledonu a prohrál oba zápasy na zámořských betonech, zvládl v New Yorku oba duely bez ztráty setu.

Soupeře měl přitom zdatné (Nardi, Fonseca), skvělým celodvorcovým tenisem jim ale nedal šanci, v pěti setech jim povolil maximálně tři gamy. Macháč znovu ukázal svůj nesporný potenciál, který ale brzdí časté zdravotní problémy. Teď se zdá být v kondici fyzické i psychické, což je pro jeho pestrou hru důležité.

Ve třetím kole může pomstít Jakuba Menšíka, jehož v pětisetové řeži vyřadil francouzský kvalifikant Ugo Blanchet. Letošní US Open je jeho nejlepším majorem kariéry, což není vzhledem k jeho žebříčkovému postavení (184.) překvapením. K postupu mu nicméně pomohl i chybující Menšík, který pětisetové zápasy standardně nezvládá.

💰 Na co vsadit:

Macháč umí překvapit pozitivně i negativně. V současné fazoně by měl ale Blanecheta, který má v nohou už pět zápasů, porazit výrazným rozdílem - alespoň o sedm gamů.

👇 Doporučení:

6/10

Nenalezeny žádné položky!
Nenalezeny žádné položky!