Čas
Kurzy
1.01
1000

Bologna – Fiorentina: 1

14.02.2024 19:00,
pic

Dohrávka 21. kola je na programu uprostřed týdne, když pátá Bologna hostí ve třetím po sobě jdoucím domácím zápase sedmou Fiorentinu, a kromě Apeninského derby nás čeká přímá bitva o pohárové příčky.

Bologna se s tím doma nemaže a po Sassuolu zde schytalo čtyři branky i Lecce (4:0), přičemž svěřenci Thiaga Motty se s 29 získanými body ocitli na špici tabulky z hlediska domácích zápasů (9-2-1). Dvakrát se naposledy trefil i Riccardo Orsolini, který se od začátku minule sezony dostal na metu již 19 branek, což z italských hráčů překonal pouze Domenico Berardi ze Sassuola (21).

Fiorentina si v neděli poradila doma s Frosinone, kterému nasázela 5 branek, a konečně si připsala první ligovou výhru v roce 2024 (1-1-3). Pozitivem pro hosty je skutečnost, že mezi střelce se zapsal Andrea Belotti, který do Florencie přišel nastartovat svou upadající kariéru a podobný start by mu mohl pomoci. Teď to ale bude chtít zlepšit i venkovní výkony, neboť na půdě soupeřů vyhrála Fiorentina v posledních pěti kolech jen jednou.

💰 Na co vsadit:

Forma a domácí bilance hovoří jasně: Bologna nemá v tomto ročníku na svém hřišti zatím konkurenta a Fiorentina ještě po jednom vítězství za měsíc a půl není v takové pohodě, aby ji mohla ohrozit

👇 Doporučení:

7/10