Čas
Kurzy
1.01
1000

Bologna – Verona: 1

23.02.2024 20:45,
pic

Nezastavitelná Bologna porazila v minulém kole Lazio na jeho půdě 2:1 a poprvé v historii má na svém kontě po 25 kolech 45 bodů, což z ní dělá kandidáta na umístění v první čtyřce. Velký úspěch slavila také o záchranu bojující Verona, která remizovala s Juventusem 2:2 a bodově se dotáhla na 17. Sassuolo.

Z hlediska domácích zápasů se s Bolognou může rovnat jen málokdo, neboť svěřenci Thiaga Motty vyhráli deset z dosavadních 13 vystoupení před vlastními fanoušky, včetně posledních tří v řadě. V nich navíc nasázeli dohromady deset branek, zatímco sami inkasovali jen dvakrát.

Před hrozbou krachu stojící Verona pokračuje v bojovných výkonech a její remíza s Juventusem pro ni byla už třetí v posledních čtyřech kolech (0-3-1). Poslední výhru však Verona zaznamenala ještě v lednu před odchodem svých opor a je zřejmé, že další prohra je jen otázkou času. Hosté navíc venku prohráli už devětkrát, což se víckrát nikomu jinému nestalo.

💰 Na co vsadit:

Rozjetá Bologna si poradí i s Veronou, k čemuž jí kromě domácí bilance pomůže i skvělá defenziva. Svěřenci kouče Motty udrželi v úvodních 25 kolech už deset čistých kont.

👇 Doporučení:

7/10