1.01
1000

Bologna - Brescia: oba týmy dají gól - ANO

29.1.2020,

Bologna v minulém kole dokázala po třech zápasech bez vítězství konečně naplno bodovat, když vyhrála na půdě Spalu (3:1).  Tento zápas byl zajímavý i z toho hlediska, že rovněž po třech případech konečně v zápase Bologni padly opět minimálně tři branky. Předtím to totiž platilo v 11 zápasech v řadě. Kromě toho, že tedy ve 12 z posledních 15 zápasů Bologni padly alespoň tři góly, platí také skutečnost, že dokonce ve 14 z těchto 15 případů skórovaly oba týmy. Naději na pokračování této úctyhodné série, která tedy asi netěší domácí obranu, pak dává fakt, že Brescia dokázala skórovat dokonce jako první v šesti ze svých deseti venkovních utkání. Navzdory svému postavení (poslední místo v tabulce) jsou pak hosté venku nepříjemným soupeřem. Na půdě soupeře totiž letos nedali gól jen dvakrát a získali zde dvě třetiny všech svých bodů (10 z 15). Tento tip možná bude vyžadovat i trochu trpělivosti – většina branek totiž ve venkovních zápasů Brescie padá až po poločase (18 z 25).