1.01
1000

Bologna - Cagliari: Více než 2,5 branek

30.6.2020,

Bologna vyhrála v neděli večer na půdě Sampdorie (2:1) a udělala velký krok k záchraně. Úplnou jistotu ještě sice nemá, ale v souboji s přímým účastníkem boje o záchranu dala najevo, že do této skupiny letos patřit nebude. Podobně je na tom Cagliari, které má o bod více (38) a vyhrálo obě utkání po vynucené pauze. Hostům přestávka prospěla, protože v zimě se jim ani trochu nedařilo a zažívali nepříjemný propad. Cagliari naposledy porazilo doma Turín 4:2 a v obou poločasech dalo dvě branky. Gólově chudé nebývají ani zápasy Bologni a v devíti z jejích letošních 14 domácích utkání padly alespoň tři góly. To platilo také v polovině (sedm) venkovních zápasů Cagliari. V Serii A poměrně branky v zápasech po restartu soutěže padají a vyrovnaný, ale ne tolik vyhecovaný souboj mezi Bolognou a Cagliari toho může být důkazem. Obzvlášť, když v prvním letošním vzájemném utkání jich padlo pět.