1.01
1000

Bologna - Genoa: 0

21.09.2021 18:30,

Bologna ani Janov své víkendové zápasy úplně dobře nezvládly. Svěřenci kouče Mihajloviće schytali nevídaný debakl na půdě Interu, kde prohráli vysoko 1:6 a jejich dvě předchozí čistá konta v řadě jsou zapomenuta. Bologna tedy opět poté, co v poháru před začátkem sezóny prohrála s Ternanou 4:5, potvrzuje svou pověst nevyzpytatelného celku. Je jasné, že impulzivní domácí kouč bude vyžadovat ostrou reakci, jenže pozor – historie vzájemných duelů není jeho celku zrovna nakloněna. Janov totiž dokázal Bolognu porazit třikrát v řadě s čistým kontem, přičemž gól od tohoto soupeře nedostal už čtyřikrát po sobě. V posledních šesti případech (5-1-0), pak inkasoval jen jednou. Pro tým, který vstoupil do sezóny třemi prohrami ve čtyřech kolech, by prodloužení této série znamenalo značnou úlevu. Janov si ale opět bude na úvod ročníku zahrávat se sestupem a spekulace o tom, že prezident Preziosi zvažuje po dvou dekádách svůj odchod, mu na klidu nepřidají. Produktivita janovských navíc také není zrovna oslňující – v posledním klání s Fiorentinou se trefili až v 8. minutě nastavení z penalty a celkově letos dali zatím pět branek.