Čas
Kurzy
1.01
1000

Bournemouth – Man. City: Man. City počet gólů: +2,5

24.02.2024 18:30,
pic

Bournemouth opět nedokázal ukončit svou sérii bez výhry, když naposledy neudržel vedení na půdě Newcastlu (2:2), nicméně tři remízy v posledních čtyřech kolech (0-3-1) naznačují alespoň mírné zlepšení. Manchester City v úterní dohrávce zdolal Brentford 1:0 a napravil víkendovou remízu s Chelsea.

Vítězná šňůra Bournemouthu je sice pryč, ale co se nemění je forma útočníka Dominica Solankeho, který ve 24 ligových zápasech nasázel už 14 branek, což je dokonce o deset víc než v úvodních 96. Pro domácí Cherries je ovšem důležité, že stále zůstávají v bezpečné vzdálenosti od sestupového pásma a mohou si pohlídat klidný závěr sezony.

Manchester City bude hrát venku po dvou domácích duelech, přičemž na půdě soupeře vyhrál sedmkrát v řadě (bez MS klubů) a pětkrát vstřelil přesně tři góly. City vyhrálo i všech šest dosavadních utkání Premier League na tomto stadionu a v posledních dvou duelech tady dalo dohromady sedm branek. Vítězná šňůra hostí by tedy měla pokračovat.

💰 Na co vsadit:

Zdá se, že jedinou otázkou, na kterou je potřeba odpovědět je to, kolik dá Manchester City branek a jestli to budou zase minimálně tři. Pro tento počet hovoří skutečnost, že Bournemouth inkasoval alespoň třikrát ve třech z posledních šesti ligových utkání (Liverpool, Tottenham, Fulham).

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!