Čas
Kurzy
1.01
1000

Brentford – Brighton: 2

03.04.2024 20:30,
pic

Brentford o víkendu uhrál cenný bod s Manchesterem United (1:1), když ho nezlomila ani úvodní branka inkasovaná v 96. minutě, a od sestupového pásma ho dělí pět bodů. Brighton čeká druhé venkovní utkání v řadě poté, co v tom předchozím prohrál na Liverpoolu 1:2 i přesto, že se prosadil hned v úvodu zápasu.

Svěřenci kouče Franka byli proti Manchesteru lepším týmem, a dokonce čtyřikrát trefili brankovou konstrukci, ale na jejich nebezpečné blízkosti sestupovému pásmu to mnoho nezměnilo. Snahu ale domácím, které čeká druhé utkání před vlastními fanoušky v řadě, upřít nelze – vyprodukovali celkem 31 střeleckých pokusů.

Kouč Roberto De Zerbi se stále ke své budoucnosti jasně nevyjádřil a devátý Brighton žije v nejistotě. Tato sezona už zřejmě nedopadne tak skvěle jako ta minulá nejen proto, že Seagulls měli náročnější program kvůli evropským pohárům, ale potkala je také řada zranění. I přesto je ale pouze dvoubodová ztráta na sedmou příčku více než hratelná.

💰 Na co vsadit:

Příjezd Brightonu domácí fanoušky nemůže těšit. O záchranu bojující Brentford totiž v tomto ročníku prohrál hned 12 z celkových 15 utkání s týmy z první devítky (1-2-12), včetně prvního vzájemného měření sil (1:2).

👇 Doporučení:

7/10