Čas
Kurzy
1.01
1000

Brentford – Liverpool: 2

17.02.2024 13:30,
pic

Brentford v minulém kole překvapil výhrou ve Wolverhamptonu a po druhém vítězství v posledních čtyřech kolech navýšil svůj náskok na sestupové pásmo na šest bodů. Výhru slavil také Liverpool, který porazil Burnley 3:1 a ligu stále vede o dva body.

Naděje Brentfordu v boji o záchranu zvyšuje především návrat Ivana Toneyho, který ve svých dosavadních čtyřech zápasech zaznamenal už tři branky. Proti vedoucímu celku tabulky to ale nebude snadné ani s ním, což dokazuje fakt, že Brentford tady z první desítky porazil pouze West Ham (1-1-4).

Liverpoolu je v tomto ročníku poměrně jedno, kde hraje, neboť prohry utrpěl venku pouze na Tottenhamu a Arsenalu (6-4-2). Lídrům tabulky evidentně nechybí ani střelec Salah, neboť v době jeho nepřítomnosti vyhráli šest z osmi utkání, ve kterých vstřelili 22 branek. Minule se navíc do sestavy vrátil obránce Andy Robertson.

💰 Na co vsadit:

Liverpool vyhrál tři z dosavadních pěti vzájemných utkání v Premier League (3-1-1), ale ani jedno na půdě Brentfordu. Trenér Klopp se ovšem letos bude chtít rozloučit titulem a aktuální postavení obou celků hovoří jasně: Hosté tady body neztratí.

👇 Doporučení:

7/10