1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 19.4. od 22:00 do 20.4.2024 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Brest - Bordeaux: 1

21.05.2022 21:00,

To největší překvapení uplynulého sedmatřicátého kola mohli mít na svědomí fotbalisté Brestu, kteří v prvním poločase šokovali monacká „Knížata“ a vedli na jejich půdě 0:2. Kontaktní inkasovaná branka z pokutového kopu od soupeře s „Piráty“ přes poločasovou pauzu jako by zamávala a ve druhém poločase už to byla jen hra na jednu bránu – Brest obdržel další tři branky a z jihu Francie si odvezl pro něj nic neřešící porážku 4:2. Se sezonou se však svěřenci Michela Der Zakariana budou chtít na domácí půdě rozloučit se svými fanoušky vítězně a budou k tomu mít ideální příležitost, neboť do Bretaně zavítá už s jistotou sestupu poslední Bordeaux. Někteří hráči včetně toho bývalého, nyní už asistenta trenéra, Jaroslava Plašila nezadrželi po minulém utkání s Lorientem, které skončilo bez branek, slzy a v příští sezoně uvidíme šestinásobného mistra francouzské nejvyšší soutěže ve druhé lize. Pochopitelnou nespokojenost dali na vědomí také příznivci západofrancouzského klubu, kteří během již zmiňovaného zápasu naházeli na hrací plochu toaletní papíry a utkání tak muselo být na nějaký čas přerušeno. Brest porazil Bordeaux třikrát v řadě, naposledy v lednu v 1/16 finále Francouzského poháru jednoznačně 3:0, a také tentokrát sázím na domácí. Bordeaux hrálo venku doposud tragicky (2-6-10) a za osmnáct zápasů na hřištích soupeře inkasovalo šestapadesát gólů. Jednička.