Čas
Kurzy
1.01
1000

Brighton – Bournemouth: Brighton dá 2,5+ gólů

24.09.2023 15:00,
pic

Skvělý vstup do nové sezony v podání Brightonu pokračuje: Seagulls vyhráli naposledy na půdě Manchesteru United 3:1 a připsali si již čtvrté vítězství v úvodních pěti kolech Premier League (4-0-1). Bournemouth naposledy uhrál bezbrankovou remízu s Chelsea a bodoval již podruhé v řadě. Na první výhru ale stále čeká (0-3-2).

Brighton se stal teprve třetím klubem v historii Premier League, který dokázal porazit Manchester United čtyřikrát v řadě (po Liverpoolu a Man. City). Ještě více ale asi svěřence Roberta De Zerbiho těší fakt, že se zařadili po bok právě Liverpoolu a drží se mezi nejbližšími pronásledovateli City. Jedinou letošní ligovou prohru nicméně utrpěli právě doma (2-0-1).

Bournemouth se sice v obou venkovních ligových zápasech prosadil v úvodní půlhodině hry, na půdě Liverpoolu (1:3) ani Brentfordu (2:2) to ale na výhru nestačilo. Velké zlepšení nečekejme ani zde, kde hosté prohráli dvakrát v řadě, aniž by dali gól, což se jim ostatně nepovedlo ani v jednom z loňských vzájemných klání (0:2, 0:1).

💰 Na co vsadit:

Brighton dal v prvních pěti kolech už 15 branek – více než vedoucí Manchester City a ve všech čtyřech vítězných vystoupeních skóroval minimálně třikrát. Prodlouží tuto tradici i doma proti slabšímu protivníkovi?

👇 Doporučení:

6/10

Nenalezeny žádné položky!