Čas
Kurzy
1.01
1000

Burnley – Arsenal: Arsenal dá +2,5g

17.02.2024 16:00,
pic

Burnley v minulém kole na půdě vedoucího Liverpoolu nepřekvapilo a po prohře 1:3 zůstalo na předposledním místě. Arsenal naproti tomu zažil skvělé chvíle, když v londýnském derby zničil West Ham 6:0 a udržel se dva body za Liverpoolem.

Trenér Vincent Kompany po utkání na Etihad Stadium prohlásil, že stále svému týmu věří, nicméně neměnící se sedmibodová ztráta na záchranu nepůsobí zrovna ideálně. A platí to dvojnásob, když vezmeme v potaz, že Burnley je nejhorším týmem z hlediska domácích zápasů (1-2-7), byť zde v posledních dvou případech bodovalo, když uhrálo remízy s Lutonem a Fulhamem.

Takové informace ale Arsenal nemohou vykolejit. Kanonýři si proti West Hamu připsali čtvrté ligové vítězství v řadě, přičemž v těchto duelech nasázeli 16 branek. Naposledy zaznamenali dokonce své nejvyšší venkovní vítězství od chvíle, kdy v roce 1935 porazili Aston Villu 7:1. Třikrát se pak hráči Arsenalu trefili i prvním letošním vzájemném utkání s Burnley.

💰 Na co vsadit:

To, že nedopadl rychlý příchod Ivana Toneyho evidentně Arsenal mrzet nemusí. Jeho střeleckou pohodu dokumentuje například i forma Declana Riceho, který minule jeden gól dal a na další dva přihrál. Tříbodový zápas pak v PL zažil vůbec poprvé. A právě celková herní pohoda Arsenalu povede k vícególovému přídělu do sítě nejhoršího domácího týmu ligy.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!