Čas
Kurzy
1.01
1000

Celta Vigo - Bilbao: Dvojitá šance: Remíza

15.05.2024 22:00,
pic

Vyhraným finále Copa del Rey, které do Bilbaa přineslo trofej po dlouhých 40 letech, jako by tamní Athletic uzavřel sezonu. Od úspěšného penaltového rozstřelu proti Mallorce totiž v LaLize vyhrál jediný duel (1-3-1), čímž sám sebe diskvalifikoval ze závodu o Ligu mistrů. Na čtvrté Atlético Baskové tři kola před koncem soutěže ztrácí osm bodů, což není reálné dohnat.

Celta zápolí na opačném pólu tabulky. Na posledním nesestupovém místě se zatím drží s relativně pohodlným pětibodovým náskokem. Případná výhra nad Bilbaem by ji velmi výrazně přiblížila záchraně. Domácí tak budou doufat v prodloužení úspěšné série na vlastním stadionu, kde neprohráli žádný z předchozích čtyř zápasů (Villarreal 3:2, Las Palmas 4:1, Vallecano 0:0, Almería 1:0).

Na co vsadit: 💰

První vzájemný mač přinesl zajímavou přestřelku, v níž bylo nakonec šťastnější Bilbao (4:3). Podobně vyrovnaná by mohla být i odveta, která navzdory velkému odstupu obou soupeřů v tabulce (28 bodů) nemá jasného favorita. Sázka na remízu ve dvojité šanci by proto nemusela být špatnou volbou.

Doporučení: 👇

6/10

Nenalezeny žádné položky!