Čas
Kurzy
1.01
1000

Cr. Palace – Aston Villa: 1

19.05.2024 17:00,
pic

Příchod Olivera Glasnera neuvěřitelně Crystalu Palace prospěl, neboť nový trenér dal jeho hráčům ofenzivní svobodu, která nese ovoce. Palace v minulém kole vyhráli na půdě Wolverhamptonu (3:1) a posunuli se už na 12. místo, což jejich fanoušky s výhledem na příští sezónu naplňuje optimismem. Palace tak vyhrálo pět z posledních šesti utkání (1 remíza) a po boji o záchranu není ani památky.

Od příchodu trenéra Glasnera v únoru získaly v následujících devíti zápasech více bodů pouze Manchester City a Arsenal. I to dokazuje, jak velkou práci nový kouč se svým celkem svedl. K závěrečnému duelu tohoto ročníku teď na jeho hřiště míří Aston Villa, která v pondělí vybojovala doma bod proti Liverpoolu (3:3) i přesto, že si už po 61 vteřinách dal vlastní gól brankář Martinez.

Aston Villa míří na stadion Crystalu Palace se zajímavou bilancí v zádech. V Londýně totiž neprohrála už deset ligových zápasů v řadě (7-3-0), což zahrnuje i všech jejích letošních šest výjezdů do hlavního města (6-1-0). A o tom, že taková série není samozřejmostí svědčí i to, že delší šňůrou s v Londýně mohl v historii pochlubit pouze Manchester United!

💰 Na co vsadit:

Všechny statistiky jdou ale stranou, protože úterní prohra Tottenhamu s Manchesterem City zajistila Aston Ville historickou účast v Lize mistrů, kterou hráči oslavili na tradičním klubovém galavečeru. Poslední venkovní duel pro ně už není důležitý, a navíc mají v nohách náročnou sezónu. Domácí tak mohou potvrdit skvělou formu.

👇 Doporučení:

7/10

Výsledek zápasu Sázka na výsledek zápasu v základní hrací době. 1 0 2 více datum
1.83 4.35 3.70 +140 19.05. 17:00