Čas
Kurzy
1.01
1000

Crystal Palace – Burnley: 1

24.02.2024 16:00,
pic

Nový trenér Crystalu Palace Oliver Glasner málem začal na lavičce londýnského celku vítězně, když jeho tým ztratil vedení na půdě Evertonu až v závěrečných minutách (1:1). Burnley naopak žádnou velkou díru do světa neudělalo – po utkání s Liverpoolem (1:3) prohrálo i s Arsenalem a tentokrát vysoko 0:5.

Crystal Palace se rozloučil s legendárním koučem Hodgsonem, který už nedokázal trápícímu se klubu pomoci a s Glasnerem, který podepsal na dva a půl roku hledí do budoucnosti. Bývalý trenér Frankfurtu by mohl začít tím, že napraví špatnou domácí bilanci Eagles (3-3-6), neboť jen tři kluby získaly v tomto ročníku PL doma méně bodů.

Burnley po dalších dvou prohrách pomalu ujíždí vlak a na svém kontě má pouze 13 bodů – stejně jako poslední Sheffield. Clarets stále sice platí za nejhorší domácí tým soutěže, nicméně ani osm bodů získaných venku (2-2-8) neznačí nějakou velkou pohodu. Burnley teď prohrálo venku třikrát v řadě a pokaždé inkasovalo přesně tři góly.

💰 Na co vsadit:

Tři vstřelené branky doprovázely také všechny letošní tři domácí výhry Crystalu Palace, který hodně závisí na svém ofenzivním duu Olise – Eze (dohromady 11 gólů). Nový trenér Glasner dostává v Burnley ideální šanci, jak se před domácími fanoušky předvést vítězně a měl by to využít.

👇 Doporučení:

6/10