Čas
Kurzy
1.01
1000

Crystal Palace – Chelsea: Oba týmy dají gól: Ano

12.02.2024 21:00,
pic

Crystal Palace nedokázal navázat na předchozí výhru nad Sheffieldem a v posledním kole prohrál na půdě Brightonu 1:4. Čtyři branky (a dokonce podruhé v řadě) inkasovala také Chelsea, která doma nestačila na Wolves a její sny o evropských pohárech znovu utichly.

Prohra Palace v Brightonu nebyla minule tak překvapivá i proto, že Eagles v této sezoně vyhráli jen jedno ze šesti utkání PL, v nichž od začátku nenastoupila dvojice Eberechi Eze – Michael Olise (1-1-4), která řádila v poslední domácí výhře. Start prvního jmenovaného pak zůstává velmi nejistý i v utkání proti Chelsea.

Další prohra Chelsea vyvolala pochybnosti o budoucnosti kouče Pochettina, proti kterému se začínají stavět i fanoušci. Situaci neprospěl ani fakt, že manželka Thiaga Silvy veřejně vyzvala ke změně, a byť nespecifikovala jako, všem to bylo jasné. Někteří hráči Chelsea hrají pod svoje možnosti údajně proto, že jim chybí sebevědomí, což je údajně vina kouče. Cesta na stadion Crystal Palace tak asi neproběhne v té nejlepší náladě.

💰 Na co vsadit:

V sedmi z posledních osmi ligových zápasů Crystalu Palace platilo, že skórovat dokázaly oba týmy. Chelsea je na tom v tomto ohledu podobně (5/6) a povedlo se to i v minulém vzájemném duelu, který skončil 2:1 pro Blues.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!