Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, v pondělí 6. prosince proběhne od 3:30 do 8:00 plánovaná odstávka našeho webu se sportovními sázkami. Během odstávky si sice žádné tikety nevsadíte, ale můžete to roztočit v našem online casinu, které stále běží. Díky za pochopení a hodně štěstí ve hře.

CS:GO - Vitality - Astralis: Počet map: +2,5

25.11.2021 18:00,
pic

Vitality nejsou v zrovna nejpřesvědčivější formě, a asi není divu. Pokud jsou zákulisní informace pravdivé, do Vitality se pohrnou dva hráči z Astralis i s koučem, což pro současnou sestavu znamená konec. A to hráčům moc chuti do hry nepřidá, obzvlášť těm, kteří sestavu budou muset opustit. Na výsledcích se to tolik neprojevuje, pořád mají docela solidní poměr vítězství, ale klíčové je, proti jakým týmům. Nepřesvědčivá vítězství proti propadlým Evil Geniuses, upadajícím Astralis a nejistým Entropiq na Majoru, a nyní proti rozpadajícím se Liquid na BLASTu, nejsou zrovna něco, na co by chtěli být pyšní.

Astralis na druhé straně jsou po velkých změnách v sestavě poněkud nevypočitatelní. Jejich poslední zápas na Majoru byla prohra 1-2 právě proti Vitality, tentokrát jsou ovšem na lepší vlně. Vykopli vítězstvím proti švédským NIP, je ovšem těžké posoudit, jak na tom doopravdy jsou, co se jejich formy týče. Přeci jen NIP udělali taktéž změnu v sestavě, takže jsou v dost nezmapovaném území. Astralis na Overpassu proti NIP ukázali, že pořád nejsou dostatečně slazení, což se projevilo v jejich poněkud chabé variaci strategií, ale nakonec i to stačilo na vítězství proti Švédům. Oproti posledně se tak pravděpodobně zlepšili, teprve na serveru ale uvidíme, kdo vyjde navrch. Jistější tak je sázka na více než 2,5 mapy – Vitality jsou oproti Astralis sehranější, Astralis ale zase mají určité eso v rukávu v podobě nevypočitatelnosti. Čeká nás tak vyrovnaný zápas, který na druhé mapě určitě neskončí.

Nenalezeny žádné položky!

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
V diskuzi nejsou žádné příspěvky