Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Dallas- Colorado: Nathan MacKinnon +1,5 kanadských bodů

15.5.2024,
Autor: Jan Velart
pic

Přiblížila se hodina zlomu. Colorado, jeden z hlavním favoritů na Stanley Cup, prohrává ve druhém kole playoff NHL s Dallasem 1:3 na zápasy. Tahle série je branná jako předčasné finále, takže ať vypadne kdokoliv, bude to favorit a bude to propadák. Ale série podle současného stavu vypadá až příliš jednoznačně. A hlavně Colorado prohrálo oba zápasy doma a teď jede do Dallasu zachraňovat si život.

Klíčová věc se stala hodinu před utkáním č.4. NHL spolu s hráčskou asociací vydali společné prohlášení o tom, že útočník Avalanche Valerij Ničuškin dostává zákaz hrát na půl roky za doping. Byla to devastující zpráva pro kabinu. Vztek, nepochopení ale možná i hrůza. Avs přišli o svého nejlepšího střelce a klíčového hráče do přesilovky. Avalanche bez něj prohráli 1:5, byl to debakl, načasování nemohlo být horší. K tomu se připojuje i fakt, že Cale Makar a Nathan MacKinnon poslední tři zápasy bodově i gólově mlčí. Makar je bez bodu, MacKinnon bez gólu. K tomu gólman Aleksandar Georgijev hodně vychladl a Jake Oettinger v brance Dallasu ho přehrává. A Avs taky neměli nemocného top beka z prvního páru Devona Toewse.

To všechno přispělo ke kalamitě chyb a špatných rozhodnutí na ledě. Colorado ale mělo dva dny na přemýšlení. Ví, že Ničuškin je mimo, to už je minulost. Ale ví také, že má pořád nadstandartně dobrý tým, který vedou superhvězdy. Vyberte si právě Makara nebo MacKinnona, oni dnes tým povedou. Jsou to kovaní vůdci, MacKinnon je letos zase nominovaný na Hartovu trofej a Makar je nejlepším obráncem současnosti.


💰 Na co vsadit:

Jestli někdy má být vidět o čem je jejich postavení ve světovém hokeji, tak dnes. Oni milují takové výzvy. A dnes budou dominovat. Vsaďte na dva kanadské body u Mackinnona v kurzu 1,85 nebo u Makara v kurzu 2,69 (takové byli v 19:00).

👇 Doporučení:7/10

Nenalezeny žádné položky!