Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Davidovich Fokina A. - Machac T.: 2

17.04.2024 11:00,
pic

Tomáš Macháč vstoupil v Barceloně do antukové části sezony výborným výkonem v úvodním kole, v němž porazil čínského kvalifikanta Shanga bez větších problémů dvakrát 6:4. Nyní na českého tenistu, který na svém posledním turnaji v Miami prošel senzačně do čtvrtfinále, čeká domácí Alejandro Davidovich Fokina.

Španěl by byl za normálních okolností v utkání výrazným favoritem, jeho letošní forma ale neodpovídá hře člena elitní světové třicítky. Antukovou část sezony navíc otevřel potupným debaklem v prvním kole turnaje Masters v Monte Carlu, kde prohrál se Sebastianem Kordou 1:6, 2:6. Jednalo se o jeho třetí porážku z posledních čtyř zápasů.

Bude se jednat o zajímavé střetnutí dvou univerzálů, kteří tolik nerozlišují mezi povrchy, přičemž na antuce vyrůstali.

💰 Na co vsadit:

Experti považují Davidoviche Fokinu za mírného papírového favorita, zejména kvůli lepšímu žebříčku, než jaký má Macháč. Jenže český hráč se nachází v životní formě a postupně se dál dere rankingem směrem nahoru. Postup do osmifinále vybojuje právě Tomáš Macháč, který potvrdí, že úspěch v Miami nebyl ojedinělou záležitostí.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!