Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, mBank hlásí plánovaný relax a to dne 21.7.2024 od 02:30 do 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

De Minaur A. - Djokovic N.: Djokovic N. -3,5 gemu

10.07.2024 15:45,
pic

Novak Djokovič v průběhu Wimbledonu oznámil, že se necítí stoprocentní, ale že věří, že jakmile odehraje víc zápasů, jeho pohyb se po operaci menisku v pravém koleni zlepší. A vskutku, v osmifinále proti Holgerovi Runemu na něm žádné větší omezení už vidět nebylo. Srb kurtu dominoval, neztratil ani jedno podání a zvítězil hladce ve třech setech.

Nyní na Djokoviče čeká Australan Alex De Minaur. S ním svedl letos dva souboje a zatímco na začátku sezony na United Cupu prohrál, v Monte Carlu v dubnu už slavil vítězství ve dvou setech.

Devátý hráč světa měl zatím v All England Clubu poměrně snadný los, i proto ztratil jen jeden set. Postupně vyřadil svého krajana Jamese Duckwortha, Španěla Jaumeho Munara a Francouze Arthura Filse. Před tímto osmifinálovým zápasem měl navíc volno, jelikož Lucas Pouille z turnaje odstoupil a do zápasu s De Minaurem nenastoupil. I proto odpočatý De Minaur porazil nebezpečně hrajícího Filse 3:1 na sety.

💰 Na co vsadit:

Ač hraje De Minaur výborně a postupem do čtvrtfinále si stanovil své wimbledonské maximum, nyní jej čeká souboj s jedním z nejlepších travařů světa. Djokovič se postupně rozehrává a hraje skvěle. De Minaura porazí i v handicapu.

👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!