Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, Unicredit online platby hlásí plánovaný relax online plateb a to v období od 18.5. od 22:00 do 19.5. do 03:00 hod. Ostatní platební metody jsou ale plně k dispozici!
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

De Minaur A. - Nadal R.: 2

17.04.2024 16:00,
pic

Trvalo hodně dlouho, než se Rafael Nadal opět vrátil na kurty. V této sezoně odehrál jen jeden turnaj v australském Brisbane, kde na začátku roku utrpěl opětovně zranění (tentokrát trhlinu ve svalu) a vynechal přes čtvrt roku, kdy se nepředstavil na žádném turnaji. Svůj comeback pozdržel až do Barcelony, aby se pořádně připravil, potrénoval a hlavně vyřešil obtíže, co jej limitovaly.

A jak se zdá, udělal dobře. Na turnajový kolotoč se totiž vrátil suverénním vítězstvím 6:2, 6:3 nad Flaviem Cobollim. Panovaly obavy, jak dvanáctinásobný vítěz barcelonského turnaje zvládne svůj první zápas po tak dlouhé pauze, ale Španěl si s tím poradil náramně. Přes první servis ovládl 25 z 32 výměn. K tomu přidal i suverénní hru na příjmu, vypracoval si hned deset brejkbolů a čtyři z nich proměnil.

Nadal se ve druhém kole domácího podniku utká s nasazenou čtyřkou Australanem Alexem de Minaurem, což není zrovna antukář, přesto se mu povedlo v Monte Carlu projít do čtvrtfinále, když využil velmi dobrého losu. Zastavil ho až Novak Djokovič.

💰 Na co vsadit:

Ze čtyř vzájemných zápasů Španěl vyhrál tři, přičemž ani jeden z nich se neuskutečnil na antuce. Právě antuka hraje ve prospěch Nadala, který v prvním svém utkání ukázal, že je stoprocentně připraven, a v takovém případě bude pro De Minaura neskutečně těžký soupeř. Na tiket patří dvojka.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!