Čas
Kurzy
1.01
1000

Empoli – Inter: Inter vyhraje s čistým kontem

24.09.2023 12:30,
pic

Poprvé v historii dokázal Inter vyhrát pět milánských derby v řadě a tuto sérii završil o minulém víkendu vysokou výhrou 5:1. Svěřenci kouče Inzaghi zůstávají jako jediní stoprocentní (4 výhry) a míří do Empoli, které jako první odvolalo trenéra. Paolo Zanetti neustál debakl na půdě AS Řím (0:7) a především fakt, že jeho tým jako jediný ještě nedal ani gól.

Po úvodních dvou prohrách na domácí půdě by Empoli potřebovalo zabrat. Proti Veroně (0:1), ani proti Juventusu (0:2) ovšem nedokázalo dát ani jeden gól, stejně jako ve zbývajících dvou kláních a nového trenéra Andreazzolliho, který už tým v minulosti dvakrát vedl, nečeká nic snadného. I proto, že ani tentokrát k němu los nebyl přívětivý.

Inter se cesty do Empoli rozhodně nebojí, vždyť zde vyhrál už pětkrát v řadě. Branku tady pak neinkasoval už v neuvěřitelných devíti vzájemných zápasech v řadě. S čistým kontem se mu podařilo vyhrát i první letošní venkovní ligový duel na půdě Cagliari (2:0) a podobně pohodlnou výhru si kouč Simone Inzaghi, který nedávno prodloužil s klubem smlouvu, přeje i tentokrát.

💰 Na co vsadit:

Hosté měli vloni venku nečekané potíže, kvůli kterým byli z pohledu venkovních klání až pátí (9-3-7). V závěru sezony se to ovšem zlepšilo a vyhráli čtyři z posledních pěti venkovních duelů s čistým kontem, včetně toho na půdě Empoli.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!