Čas
Kurzy
1.01
1000

Empoli – Torino: Turín vyhraje s čistým kontem

06.04.2024 20:45,
pic

Čtyři prohry v řadě bez vstřelené branky uvrhly Empoli zpět do sestupového pásma, odkud ho po svém příchodu dostal kouč Davide Nicola. Turín naproti tomu uspěl v souboji s Monzou (1:0) a udržel naděje na evropské poháry.

Veškerá dosavadní práce kouče Nicoly je aktuálně pryč. Empoli je znovu nejhůře střílejícím týmem ligy (22 gólů), a hlavně zpátky v sestupovém pásmu. Na domácí půdě nevyhrálo už čtyřikrát v řadě (0-2-2) a ve třech případech nedalo ani gól. A právě na střeleckou nemohoucnost letos zřejmě Empoli dojede, protože v posledních čtyřech kolech byly jeho výkony skutečně žalostné.

Teď navíc přijíždí Turín, který udržel čisté konto už v 15 ligových zápasech – častěji se to povedlo jen Interu. Turín umí proti týmům ze druhé poloviny tabulky zahrát, a ještě s nimi v tomto ročníku neprohrál (9-8-0). V osmi venkovních zápasech proti takovým soupeřům pak udržel i čisté konto.

💰 Na co vsadit:

Sázka na to, že Turín vyhraje s čistým kontem, byla úspěšná v devíti z jeho letošních 30 vystoupení. V jednom případě šlo i o první vzájemný duel (2:0) a v jeho prospěch hovoří i to, že Empoli v tomto ročníku prohrálo už 14 zápasů, ve kterých nedali ani gól.

👇 Doporučení:

6/10

Nenalezeny žádné položky!