Čas
Kurzy
1.01
1000

Fils A. - Machac T.: 2

18.06.2024 11:30,
pic

Tomáš Macháč má před sebou vstup do travnaté části sezony. Loni během tohoto období odehrál pouze Wimbledon, během nějž úspěšně prošel kvalifikací a skončil v úvodním kole hlavní soutěže s Cameronem Norriem. Loňský a letošní Tomáš Macháč je ale jako nebe a dudy. Zatímco loni úporně usiloval, aby se konečně usadil v elitní světové stovce, letos hraje neskutečně uvolněně a povedlo se mu prodrat už dokonce na 36. místo světa. Konečně tak prodává svůj potenciál.

V úvodním kole prestižního turnaje v německém Halle na něj čeká souboj s Francouzem Arthurem Filsem, jenž startoval na trávě už minulý týden v Hertogenboschi. Úspěšně prošel do osmifinále, kde skončil na raketě Uga Humberta.

Loni Fils koketoval s travnatými turnaji rovněž, v Hertogenboschi skončil v úvodním kole, stejně jako ve Wimbledonu. V londýnském Queen's pak neprošel kvalifikací.

💰 Na co vsadit:

Tomáš Macháč je na vzestupu, zahrál si letos finále v Ženevě či čtvrtfinále v Miami, má na kontě skalpy Novaka Djokoviče či Andreje Rubljova a svůj neskutečný herní progres potvrdí i v Halle. Přes Filse projde do osmifinále.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!