Čas
Kurzy
1.01
1000

Florida - Edmonton: 1

21.11.2023 01:07,
pic

Florida je na domácím ledě jedním z nejnebezpečnějších týmů v NHL. Panteři před svými fanoušky vyhráli šest ze sedmi odehraných zápasů a i díky tomu figurují momentálně na třetím místě Východní konference za vedoucím tandemem Bruins/Rangers.

Panthers mají obrovskou sílu nejen v prvních dvou útočných formacích v čele se Samem Reinhartem, což je autor hned 13 gólů, ale také v zadních řadách, které se oproti minulé sezoně neskutečně zlepšily. Zatímco v minulém ročníku Florida inkasovala takřka tři a půl gólu na zápas, v této sezoně tento průměr stáhla na 2,7 gólu na utkání. Někomu se nemusí tento rozdíl zdát jako významný, ale dělá to hodně, čemuž odpovídá i aktuální tabulkové umístění týmu.

U Edmontonu je situace odlišná. Obrana funguje pořád stejně, pořád inkasuje vysoké množství gólů. Hlavní rozdíl je ale v tom, že Oilers tolik branek nedávají. Nebývale se trápí Connor McDavid, což je útočné eso Edmontonu, které má ale neskutečně vlhký střelný prach.

I proto jsou Olejáři v Západní konferenci až třetí od konce a předvádí hokej, na který nejsou zvyklí. Najednou nejsou tak produktivní, najednou nedokážou soupeře ustřílet pěti či šesti góly, najednou je výher jako šafránu...

💰 Na co vsadit:

Favoritem utkání je Florida. Hraje lepší hokej a doma je ohromně silná. Oproti Edmontonu navíc nemá problémy s produktivitou a defenzivu má kvalitnější. Vsadit se dá nejen vítězství Panthers, ale také například gól Sama Reinharta či alespoň jeden kanadský bod Olivera Ekmana-Larssona, kterému se velmi daří.

👇 Doporučení:

8/10

Nenalezeny žádné položky!