Čas
Kurzy
1.01
1000

Fulham – Aston Villa: Počet gólů: +2,5

17.02.2024 16:00,
pic

Fulham v minulém kole přerušil sérii tří utkání bez výhry, když porazil Bournemouth 3:1 a v tabulce se posunul před něj na 12. místo. Aston Villa naopak prohrála druhé z posledních tří utkání (Man United 1:2) a znovu vypadla z první čtyřky.

Na domácí půdě se Fulhamu v této sezoně daří a vyhrál zde už sedm utkání, což je jen o jedno méně než za celý minulý ročník dohromady. Cottagers tady mají i solidní formu, když zde zvítězili v pěti z předchozích sedmi ligových vystoupení (5-1-1). Vadit nemusí ani příjezd lépe postaveného celku, protože bez bodu odsud odjížděl třeba Arsenal či West Ham.

Aston Villa je sice zřejmě definitivně ze hry o mistrovský titul, ale do první čtyřky je s ní stále třeba počítat. Její letošní zisky totiž nestojí výhradně na domácích zápasech, ale Villans umí zahrát i venku (5-3-4), což potvrdili i v posledním takovém střetnutí na půdě Sheffieldu (5:0). Bude ovšem zapotřebí co nejdříve se vrátit do formy, protože osm bodů v sedmi zápasech je velmi málo.

💰 Na co vsadit:

Jestli se něco v případě Aston Villy nemění, pak jsou to gólově bohatá utkání. V 17 z letošních 24 vystoupení Aston Villy padly minimálně tři góly a z hlediska venkovních duelů to platilo v osmi z 12. V prvním vzájemném měření sil pak padly hned čtyři (Villa vyhrála 3:1).

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!