Čas
Kurzy
1.01
1000

Fulham – Chelsea: 1.gól-minuta: 28+

02.10.2023 21:00,
pic

Fulham uhrál v posledním ligovém kole bezbrankovou remízu v londýnském derby s Crystalem Palace a po šesti kolech má osm bodů (2-2-2). Chelsea je na tom podstatně hůře: Má sice jen o tři body méně (1-2-3), ale skórovat nedokázala už třikrát v řadě.

Kouč Marco Silva byl s výkonem svých svěřenců na půdě Palace spokojen: Vyzdvihl především organizaci hry a nasazení. S takovou se Cottagers nemusí bát ani trápící se Chelsea, ačkoliv jejich bilance z londýnských derby není v poslední době oslnivá. V těchto střetnutích nevyhráli už devětkrát v řadě (0-4-5) a v šesti případech nedali ani gól.

Jenže Chelsea už dlouho není tím týmem, kterým bývala, což potvrdila další ligová prohra, tentokrát s Aston Villou. Blues nevyhráli už třikrát v řadě (0-1-2) a jediný tým, který dokázali v tomto ročníku Premier League porazit byl nováček Luton. Celkový zmar dokládá i skutečnost, že Chelsea neskórovala již ve 13 ligových zápasech v kalendářním roce 2023, což se nikomu jinému v PL nepřihodilo.

💰 Na co vsadit:

Chelsea vyhrála jen jedno z úvodních šesti ligových utkání v Premier League, což se jí přihodilo naposledy v ročníku 2000/01. Raketový start tedy nemůžeme čekat ani v tomto klání, zvlášť, když Fulham dosud v prvních 30 minutách v PL ani jednou neinkasoval.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!