1.01
1000

Genoa – Inter Milano: Více než 2,5 branky

23.10.2020,

Janov vyhrál své úvodní domácí utkání s nováčkem z Crotone (4:1), ale v těch dalších dvou nedal ani jeden gól. To je docela problém, protože s Interem prohrál už čtyřikrát v řadě a nedal přitom ani jednu branku. Inter navíc ve všech čtyřech zápasech vyhrál alespoň o tři góly (jednou dokonce o pět). Pokaždé také vedl už v poločase. Hosté mají co napravovat, protože v posledním ligovém zápase před pauzou remizovali na Laziu, následně prohráli s AC Milán a v týdnu opět jen remizovali v prvním domácím utkání Ligy mistrů. Inter může těšit fakt, že ve velmi dobré formě hraje jeho belgický střelec Lukaku, který zaznamenal poslední tři trefy svého týmu. Dvakrát se pak trefil i v obou loňských vzájemných střetnutích. A pokud by někoho lákala sázka na čas první branky, tak vězte, že Inter se v obou posledních venkovních zápasech, které vyhrál, dokázal trefit už v první minutě hry! Góly slibuje i bilance Janova, která hovoří o minimálně třech vstřelených gólech v předchozích devíti domácích zápasech.