Čas
Kurzy
1.01
1000

Genoa – Lazio: 2

19.04.2024 18:30,
pic

Remíza s Fiorentinou (1:1) v minulém kole znamenala pro Janov už čtvrté utkání bez prohry v řadě (1-3-0) a letošní nováček dohrává sezonu se ctí ve středu tabulky. Úspěšné bylo také Lazio, které porazilo doma Salernitanu 4:1 a připsalo si třetí výhru v posledních čtyřech ligových kolech.

Trenér Alberto Gilardino musí být rád, že jeho celek v tomto ročníku nikdy vyloženě nebojoval o přežití, protože v současné době ho velmi trápí marodka, na které zůstává trojice Vitinha, Bani a Messias. Na křídle tak bude muset znovu zaskočit Islanďan Gudmundsson, který si minule připsal už 13. gól sezony.

Zmiňované tři ligové výhry Lazia jsou jeho jedinými úspěchy v posledních devíti soutěžních vystoupeních, ale měly za následek, že svěřenci Igora Tudora zůstávají plně ve hře o poháry, kdy na sedmém místě ztrácejí na šestou Atalantu jen dva body. Poslední výhra navíc i trochu uklidnila fanoušky, kteří v úvodu utkání protestovali proti celkovém stavu klubu, ze kterého po sezoně odejde řada opor.

💰 Na co vsadit:

I s touto vyhlídkou se čeká v útoku od začátku duo Isaksen – Castellanos, které si musí zvykat na větší míru zodpovědnosti. Lazio bude odhodlané přidat další důležité vítězství a letos venku patří k těm nejlepším v celé lize díky sedmi výhrám (7-1-8).

👇 Doporučení:

7/10