Čas
Kurzy
1.01
1000

Inter – Salernitana: Padne gól-minuta: 76+

16.02.2024 21:00,
pic

Vedoucí Inter čeká před prvním osmifinále Ligy mistrů domácí duel s poslední Salernitanou a dá se očekávat mírná rotace sestavy. Hosté ze Salerna nemíří na půdu Interu v ideálním rozpoložení, když naposledy prohráli s tehdy druhým nejhorším týmem ligy Empoli 1:3 a utrpěli svou už 15. prohru v tomto ročníku.

Inter si naposledy poradil i na půdě AS Řím, kde přitom v poločase prohrával 1:2. Konečný výsledek 4:2 v jeho prospěch ale svědčí o velké letošní pohodě v týmu. Francesco Acerbi se mimochodem stal už 13. hráčem Interu, který dokázal skórovat v tomto ročníku Serie A. Inter tak vyhrál už sedmé soutěžní střetnutí v řadě a samozřejmě se trefil i v závěru zápasu.

Salernitana zůstává s pouhými 13 body na posledním místě a její situace se nejeví vůbec dobře. Venku sice úplně nejhorší není, protože získala šest bodů (1-3-7), ale ani to samozřejmě není žádná sláva. Vše nasvědčuje tomu, že čtvrtou sezonu mezi elitou jihoitalské celek nepřidá a sestupu se tentokrát nevyhne, což nezmění ani odvolání trenéra Inzaghiho.

💰 Na co vsadit:

Salernitana inkasovala v duelu s Empoli dvakrát v závěrečné čtvrthodince hry, která je jejím nejméně oblíbeným úsekem hry, což dokazuje už 16 obdržených branek v tomto čase (skóre 2:16). Inter naproti tomu právě v těchto chvílí své soupeře doráží, což dokazuje impozantní skóre 15:0.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!