1.01
1000

Inter Milano – Sampdoria: 1. poločas: 1

20.2.2020,

Inter prohrál v minulém kole na půdě Lazia 1:2 a pro jeho sen o titul jde o další nepříjemný zádrhel ze vzájemných zápasů s hlavními konkurenty (na podzim prohra s Juventusem rovněž 1:2). Než Inter ovšem zamíří do Turína k velkému derby, čeká ho Sampdoria, která na tom není vůbec dobře. Ta totiž hrubě nezvládla poslední ligové utkání, ve kterém podlehla doma vysoko Fiorentině. Před začátkem tohoto kola měli hosté náskok na pásmo sestupu už jen jediný bod a jejich situace rozhodně nevypadá dobře. Sampdoria nezvládá začátky zápasů a v prvních 20 minutách letos ještě v žádném zápase nedala ani jeden gól. Ve zmíněném utkání s Fiorentinou v nich přitom inkasovala hned dvakrát. Podobné to bylo i v prvním vzájemném utkání s Interem v této sezóně. Tehdy Nerazzurri vedli po 22 minutách rovněž 2:0. Domácí by mohli jít rychle do vedení i v tomto případě, protože potřebují zaváhání ze hřiště Lazia napravit. Motivace určitě chybět nebude – kouč Conte byl totiž s přístupem svého celku ke druhému poločasu velmi nespokojen.