1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 19.4. od 22:00 do 20.4.2024 09:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.
Zavřít
Vážení klienti, ČSOB online platby podlehly nečekané únavě, a mohou být nyní nedostupné. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Juventus – Genoa: 2. poločas + 1,5 branky

8.4.2021,

Výhra v dohrávce nad Neapolí ukončila dvouzápasovou epizodu, kdy Juventus nedokázal naplno bodovat - po třech měsících se navíc trefil uzdravený Dybala. Povzbuzením do dalších bojů je vytvoření tříbodového náskoku (právě na Neapol) na páté místo, které značí neúspěch v boji o Ligu mistrů. Na titul už je pro Juventus asi pozdě, neboť Inter nevypadá na to, že by měl několikrát ztratit, ale Bianconeri musí v kvalitních výkonech pokračovat. Juventus bude doma spoléhat na silný druhý poločas, během kterého zde dal 20 z celkových 31 branek. V sedmi z 15 utkání navíc vyhrál i poté, co vedl už po prvních 45 minutách. Janov se drží daleko od sestupových vod a jeho poslední remíza s Fiorentinou byla už 11. z předchozích 13 vystoupení, ve kterém tento celek neprohrál! Oproti minulým rokům to pro Janov představuje značnou úlevu, ale týmy, který letos vyhrál na půdě soupeře jen třikrát, asi s velkým překvapením tentokrát počítat nemůže. Jasno navíc může být velmi brzy – Juventus letos vyhrál devět z deseti domácích ligových střetnutí, ve kterých se prosadil jako první. A jako jediný v lize ještě neinkasoval mezi 16. minutou a poločasovou přestávkou žádný gól.