1.01
1000

Lazio – Atalanta: Více než 2,5 branky

28.9.2020,

Tento zápas splňuje všechny předpoklady k tomu, že by v něm měly padat branky. Lazio vstoupilo do nové sezóny vítězně, když porazilo venku Cagliari 2:0. Už v šesti z předchozích sedmi vítězných utkání tak dalo přesně dva góly. Střelecky se prosadil i nejlepší střelec loňského ročníku Ciro Immobile, který vloni zaznamenal rekordních 36 branek. Lazio bylo vloni druhým nejlepším celkem na domácí půdě, ale Atalantu zde porazit nedokázalo. Utkání skončilo 3:3 a patřilo mezi těch, ve kterých domácí odvrátili porážku poté, co prohrávali po prvním poločase. Atalanta vstoupila do nové sezóny rovněž v sobotu a navázala tak, jak vloni skončila. V Turíně vyhrála 4:2 a v první půli dala tři branky (stejně jako v loňském vzájemném měření sil na tomto stadionu). Tipu na více gólů nahrává i skutečnost, že v pěti z předchozích sedmi vzájemných ligových soubojů se oba týmy prosadily už v prvním poločase. Vloni pak v obou případech tři branky padly už v prvních 40 minutách!