1.01
1000

Levante – Celta Vigo: Zápas bez remízy: Levante

21.09.2021 22:00,

Oba aktéři tohoto úterního utkání vloženého 6. kola mají jedno společné – v nové sezoně ještě nevyhráli. Levante se s bilancí 0-4-1 pomalu stává remízovým specialistou, Celta je na tom s jediným získaným bodem (0-1-4) ještě hůř. Hosté navíc inkasovali už 10 branek (4:10), což je společně s Alavésem nejvíc v lize. Kromě remízových králů kandidují domácí rovněž na titul největších smolařů dosavadního průběhu sezony, protože už několikrát byli k první výhře opravdu blízko. Hned v prvním kole ztratili jednobrankové vedení v Cádizu až v sedmé nastavené minutě. O týden později doma sahali po senzační výhře nad Realem, ale Vinicus vyrovnal na 3:3 pět minut před koncem. Ve čtvrtém kole už se zdálo, že bude prokletí závěrů zápasů prolomeno, ale ani proti Rayu nakonec Levante těsný náskok neudrželo – Vallecano vyrovnalo ve druhé minutě nastavení. Levante teď věří, že na třetí pokus už to doma vyjde. Celta se trápí, bodovala zatím jen v jednom zápase a Levante porazila z posledních pěti střetnutí pouze jednou (1-1-3). Vzhledem k výše uvedenému věřím víc domácím, kterým v předešlých kolech chybělo i trochu štěstí. Jedničku ale v tomto případě vsadím raději v zápase bez remízy, jelikož v hlídání náskoku zatím domácí zrovna neexcelují.