Čas
Kurzy
1.01
1000

Liverpool – Sheffield: Liverpool dá +3,5g

04.04.2024 20:30,
pic

Liverpool v neděli otočil domácí duel s Brightonem (2:1), díky čemuž získal na konci minulého kola na čele ligy dvoubodový náskok na Arsenal. Poslední tým tabulky Sheffield United ještě neskládá zbraně a po předchozí remíze s Bournemouthem minule slavil zisk bodu v souboji s Fulhamem (3:3).

Liverpool je na domácím hřišti nejlepším týmem v lize (12-3-0) a vstřelil zde už 40 branek. Proti Brightonu navíc ukázal, že se jen tak nevzdá a vyhrál už sedmé letošní ligové utkání, ve kterém prohrával – nejvíce ze všech. Velkou aktivitou hýřil především Mohamed Salah, který si připsal celkem 12 střeleckých pokusů.

Sheffield sice zůstává poslední, ale na jeho hře je vidět patrné zlepšení a hlavně snaha. V duelu s Fulhamem dokonce Blades vedli 3:1 a klidně mohli získat tři body. Znovu se ale ukázala jejich defenzivní slabina, kdy se dostali celkově už na 77 inkasovaných branek, což je nepřekvapivě jedním z nejhorších výkonů v PL vůbec.

💰 Na co vsadit:

Snaha hostů je sice hezká, ale jejich defenzivní trápení nemá konce. Liverpool je navíc týmem, který si v tomto ročníku vytvořil nejvíce šancí ze všech, a ty zároveň umí skvěle proměňovat. Sheffield nastoupil od začátku února proti dvěma soupeřům z první čtyřky (Arsenal, Aston Villa) a v obou případech inkasoval alespoň pětkrát.

👇 Doporučení:

6/10

Nenalezeny žádné položky!