Čas
Kurzy
1.01
1000

Liverpool – West Ham: 1. gól-minuta: 1-27

24.09.2023 15:00,
pic

Tři góly ve druhém poločase pomohly Liverpoolu k tříbodovému zisku ze hřiště Wolverhamptonu (3:1) a svěřenci kouče Kloppa se stále drží v kontaktu s vedoucím Manchesterem City. Právě s ním po stejném průběhu prohrál minule West Ham (1:3), který neudržel nadějné vedení z první půle a Kladiváři tak utrpěli první ligovou prohru sezony (3-1-1).

Newcastle, Bournemouth a naposledy i Wolverhampton dokázaly dát Liverpoolu rychlý úvodní gól během prvních 25 minut, ale ani jednomu z nich to na bodový zisk nestačilo. Dlouho se na první trefu ovšem nečekalo ani ve zbývajících dvou zápasech Liverpoolu (Chelsea, Aston Villa).

V utkáních West Hamu se na góly čeká o trochu déle, nicméně i v jeho posledních čtyřech ligových duelech padla první branka v prvním poločase, přičemž dvakrát se tak stalo před 20. minutou hry. Kladiváři budou také na Anfieldu hájit svou venkovní neporazitelnost (2-1-0), byť ve všech třech případech skórovaly oba týmy.

💰 Na co vsadit:

Liverpool se nevzdává a devět ze svých 13 letošních bodů získal v zápasech, ve kterých prohrával. Podobný scénář nemůžeme vyloučit ani tentokrát, neboť už ve čtyřech vzájemných kláních padl první gól nejpozději ve 27. minutě, přičemž v tom posledním byly k vidění dokonce dva v úvodních 20 minutách.

👇 Doporučení:

7/10

Nenalezeny žádné položky!