Čas
Kurzy
1.01
1000
Zavřít
Vážení klienti, Raiffeisenbank hlásí plánovaný relax a to dne 18.5. od 19:00 do 19.5.2024 13:00 hod. Ostatní vklady jsou ve vynikající kondici.

Luton – Fulham: Oba týmy dají gól

19.05.2024 17:00,
pic

Luton prohrál o minulém víkendu na půdě West Hamu 1:3, čímž se prakticky definitivně stvrdil jeho návrat do druhé ligy. Zcela podle očekávání prohrál v minulém kole Fulham, který doma nestačil na Manchester City (0:4), čímž se prodloužila jeho série bez výhry už na čtyři utkání. Vzhledem k jistotě záchrany to ale svěřence Marca Silvy asi příliš nemrzí.

Luton má jedinou šanci,jak se sestupu vyhnout (pokud nebudeme počítat ještě další nečekané bodové odpočty), a tím je vyhrát o 12 branek a doufat, že Nottingham prohraje (vysoká prohra Forest by teoreticky mohla nutnost počtu jeho vstřelených gólů snížit, ale nesmyslnost této představy to nemění). Luton sám se střelbou gólů problém nemá – doma se neprosadil jen v jednom z 18 případů, ale tohle by muselo být o něčem jiném.

Fulham se v minulém kole nerozloučil se svými fanoušky ideálně. Jeho celková venkovní bilance (3-6-9) pak naznačuje, že ani v závěrečném kole to nebude o moc lepší, ačkoliv v posledních dvou venkovních zápasech si Cottagers vedli velmi dobře a neinkasovali ani jeden gól (Brentford 0:0, West Ham 2:0). Třicet pět inkasovaných branek v předešlých 18 venkovních kláních ale signalizuje jednoznačné problémy s defenzivou.

💰 Na co vsadit:

Luton čeká poslední domácí utkání v Premier League minimálně na další rok a hráči si ho určitě budou chtít užít. A s nejvyšší soutěží se rozloučí tím, co jejich duely zdobilo nejvíce – branky na obou stranách hřiště. Sázka na to, že oba týmy dají gól, byla totiž úspěšná v neuvěřitelných 30 z celkových 37 zápasů Lutonu, a tato bilance se ještě vylepší.

👇 Doporučení:

7/10