Čas
Kurzy
1.01
1000

Man. United – Newcastle: 2

15.05.2024 21:00,
pic

Newcastlu se domácí derniéra sezóny nevydařila podle představ, když pouze remizoval s Brightonem 1:1 a o pohárové příčky bude bojovat v posledních dvou zápasech na půdě soupeře. Ještě hůře se ale vedlo Manchesteru United, který prohrál s Arsenalem sice trochu podle očekávání, ale už podruhé v řadě nedal ani gól a jeho jediným zásahem za poslední tři zápasy zůstává trefa do sítě předposledního Burnley (1:1).

Manchester United neprožívá vůbec dobrou sezónu, což dokazuje i 19 soutěžních proher, což je pro Rudé ďábly nejvyšší počet porážek během jediného ročníku od sezóny 1977-78. K tomu je potřeba připočíst i devět domácích proher na Old Trafford, přičemž desetkrát tady United během jediného ročníku nikdy neprohráli. Jejich současná forma v podobě jediné výhry v osmi ligových duelech, ale překonání tohoto rekordu rozhodně nevylučuje.

Fakt, že Newcastle sehraje rozhodující bitvy o pohárové pozice na půdě soupeřů, asi jeho fanoušky nenaplňuje optimismem, protože v tomto ročníku vyhrál venku jen pět utkání (5-2-10). Dvě z těchto výher ale přišly v posledních třech venkovních střetnutích (2-0-1), což je součástí jeho aktuálního zlepšení, kdy naplno bodoval v pěti z předchozích osmi zápasů.

💰 Na co vsadit:

Newcastle hájí před United šestou příčku a potvrdí své nedávné venkovní zlepšení. Trápící se Manchester United nezvládne další závěr sezóny, po které můžeme čekat zajímavé změny.

👇 Doporučení:

7/10