Čas
Kurzy
1.01
1000

Metz - Lyon: 2

23.02.2024 21:00,
pic

Páteční předehrávku třiadvacátého kola vezme po týdnu opět na starost Lyon, který tentokrát vycestuje do Mét. Zatímco domácí se dál topí ve výsledkové mizérii, hosté z regionu Rhône-Alpes tabulkou kolo za kolem stoupají. Bude lyonská vítězná šňůra pokračovat?

Trápení Mét nevzalo svůj konec ani v nedělním zápase na hřišti Montpellieru, kde „Les Grenats“ tentokrát dostali hned třígólový příděl. Ani to prozatím nezlomilo vaz kouči Bölönimu, který s Métami nezvítězil už v devíti kolech po sobě, během nichž jeho tým zaznamenal pouze jediný bod (0-1-7) a vstřelil jen tři branky. Změní se tato kletba po domácí páteční předehrávce proti soupeři, s nímž Méty neprohrály v rámci posledních čtyř vzájemných ligových zápasů (2-2-0)?

Proti Lyonu, který táhne sérii čtyř soutěžních výher v řadě, to budou mít domácí těžké. „Orly“ z Nice minulé kolo sestřelil jedinou brankou lyonský Orel (Mangala) a svěřenci trenéra Pierra Sage se tak pomalu dostávají do klidných vod středu tabulky poté, co pod dvěma předešlými kouči Blancem a Grossem výsledkově promarnili první polovinu ligové soutěže. Dle řady posledních vítězství se dá také konstatovat, že se vedení Lyonu trefilo do posil: skvěle zapadl zmiňovaný Mangala, solidně zatím působí Said Benrahma nebo také duo mladíků Gift Orban s Malickem Fofanou, kteří hru dokážou po příchodu z lavičky ve druhém poločase slušně rozhýbat. Zvládnou „Les Gones“ dokráčet k vítězství i v pátečním zápase na hřišti nováčka?

💰 Na co vsadit?

Individuální kvalitou, jakou disponují lyonští hráči zejména směrem dopředu (Lacazette, Benrahma, Nuamah, Cherki…), domácí kouč Bölöni s výjimkou náladového Georgese Mikautadzeho nemá. Lyon by tak měl potvrdit stále se zlepšující formu a na východu Francie zvítězit. Na tiket patří dvojka se solidním kurzem.

👇 Doporučení

:7/10

Nenalezeny žádné položky!