Čas
Kurzy
1.01
1000

Monza – Frosinone: 2

19.05.2024 15:00,
pic

Frosinone schytalo v minulém kole výprask od Interu (0:5), který přerušil jeho nadějnou šestizápasovou sérii bez prohry (1-5-0), a jeho napínavý boj o záchranu nekončí. Po pondělní výhře Udinese ho před startem kola navíc dělí jen lepší skóre a cesta do Monzy, která minule prohrála ve Florencii (1:2), bude pořádně nervózní.

Monza by za normálních okolností byla nad síly Frosinone, ale vzhledem k tomu, že od březnové reprezentační přestávky nevyhrála (0-3-4), se nedá hovořit o tom, že by oplývala nějakou skvělou formou. Odcházející trenér Palladino sice oficiálně nedovolí svým hráčům nic vypustit, ale ti jsou evidentně přes měsíc už v hlavách na dovolené.

Frosinone udrželo čisté konto v obou předchozích venkovních zápasech (Empoli, Turín), ale ani to nic nezměnilo na tom, že hosté zůstávají jediným týmem, který v tomto ročníku ještě nevyhrál na půdě soupeře (0-7-11). Svěřencům Eusebia Di Francesca by se extrémně hodilo, kdyby tuto nelichotivou bilanci ukončili právě na poslední pokus.

💰 Na co vsadit:

Dvě čistá konta v předešlých venkovních zápasech a nůž na krku v podobě bezprostřední hrozby sestupu by měl Frosinone dokopat k tomu, aby na závěrečný pokus zapsalo první tři body z venkovního utkání.

👇 Doporučení:

7/10