Čas
Kurzy
1.01
1000

Monza – Napoli: 2

07.04.2024 15:00,
pic

Monza v minulém kole nestačila v přímém souboji o horní polovinu tabulky na Turín (0:1) a do souboje s Neapolí jde z 11. pozice. Hosté jsou na tom ovšem jen o tři body lépe poté, co minule doma podlehli Atalantě (0:3).

Jako velmi pravdivé se ukázalo upozornění trenéra Palladina směrem k jeho svěřencům, kterým vzkázal, aby zůstali nohama na zemi a nezabývali se bojem o pohárové příčky. Monza ovšem na sedmé Lazio ztrácí stále pouze čtyři body a doma vyhrála tři z posledních pěti utkání (3-1-1).

Jen pár dní poté, co Francesco Calzona připustil, že jeho angažmá v Neapoli s největší pravděpodobností skonči po této sezoně, protože jeho prioritou zůstává slovenský národní tým, utrpěli Partenopei pod jeho vedením první ligovou prohru. Neapol tak zůstává pod pohárovými příčkami a začíná se jí vzdalovat i první šestka.

💰 Na co vsadit:

Zásadní nevýhodou Monzy v tomto ročníku je fakt, že neumí hrát proti lépe postaveným týmům. Soupeře z aktuální první desítky totiž porazila jen v jediném případě (1-4-9). Neapol tak má šanci své předchozí zaváhání napravit.

👇 Doporučení:

7/10